За нас

Клубове

1. Общински работнически спортен клуб - гр. Пазарджик, Иван Симеонов - Председател

 

2. Регионален работнически  клуб "Спорт и здраве - Търговище" - гр. Търговище, Силвия Николова - Председател

 

3. Работнически клуб "Спорт и здраве - Антоново" - гр.Антоново, Димитър Максимов - Председател

 

4. Работнически спортен клуб "Хамлет Йовчев" - гр. Велинград - Неделчо Гарванов - Председател

 

5. Сдружение "Асоциация на българските плувци"- гр. София, Николай Кръстев – Председател

 

6. Регионален Клуб " Спорт и здраве -  Ямбол" - гр. Ямбол, Димитър Русев - Председател

 

7. Регионален Клуб "Спорт и здраве - Кърджали" - гр. Кърджали, Иванка Караколева - Председател

 

8. Регионален спортен клуб „Труд, спорт и здраве - КНСБ ”- гр. Благоевград, Огнян Стоев – Председател

 

9. Регионален спортен клуб „Труд, спорт и здраве”- гр. Бургас, Светла Михайлова - Председател

 

10. Спортен клуб „Труд, спорт и здраве Варна 2009” - гр. Варна, Цецо Николов – Председател

 

11. Регионален спортен клуб „Труд, спорт и здраве – КНСБ”- гр. Велико Търново, Петрозар Шолев - Председател

 

12. Работнически спортен клуб "Спорт и здраве" - гр. Велико Търново, Десислава Янева - Председател

 

13. Регионален спортен клуб „Труд, спорт и здраве” - гр. Перник, Васил Кукушев – Председател

 

14. Спортен клуб по тенис на маса "Сливен 2009" -гр.  Сливен, Радостин Добрев - Председател

 

15. Работнически спортен клуб „Cпорт и здраве - Стара Загора” - гр. Стара Загора, Георги Бонев - Председател

 

16. Регионален спортен клуб „Труд, спорт и здраве – Шумен” - гр. Шумен, Анета Денева – Председател

 

17. Сдружение "Виктория Волей" - гр. Пловдив, Тодор Дапев - Председател

 

18. Спортен клуб по бокс-кикбокс "Светкавица" - гр. Търговище, Йордан Ботунски - Председател

 

19. Обединен спортен клуб по тенис на маса, плуване, бадмингтон, петанк – Две могили”- гр. Две Могили, Юлия Йорданова - Председател

 

20. Общински спортен клуб по тенис на маса "Деспот Слав” - гр. Доспат, Стоян Танев – Председател

 

21. Футболен клуб "Мини Марица Изток” - гр. Раднево, Стоян Стоянов – Председател

 

22. Футболен клуб "Старчево – 2010” - с. Старчево , обл. Благоевград, Иван Стоев – Председател

 

23. Футболен клуб "Енергетик” - гр. Перник, Симеон Георгиев – Председател

 

24. Клуб по карате, източни бойни изкуства и други бойни спортове Калоян” - гр.Велико Търново, Ганчо Даскалов – Председател

 

25. Спортен клуб  по тенис на маса " Тузлук" - гр. Антоново, Марко Марков - Председател

 

26. Работнически клуб "Спорт и здраве - Марек"  - гр. Дупница, Васил Павлов  - Председател

 

27. Работнически клуб по шах "Спорт и здраве" - гр. Раднево, Светослав Маринов - Председател

 

28. Работнически футболен клуб "КНСБ ТЕЦ Марица Изток 2" - с. Ковачево, обл. Стара Загора, Валентин Иванов - Председател

 

 

Партньори & Спонсори